Warsztaty z przedsiębiorczości w ramach projektu „Szkolna Akademia Finansów”

24 lutego 2020 w naszej szkole odbyły się warsztaty organizowane przez Fundację Polska Przedsiębiorcza w ramach projektu „Szkolna Akademia Finansów”, którego celem jest wzrost wiedzy uczniów szkół ponadpodstawowych z zakresu Czytaj dalej Warsztaty z przedsiębiorczości w ramach projektu „Szkolna Akademia Finansów”

Wyjazd na warsztaty eksperymentalne na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Pasjonaci fizyki wzięli dzisiaj tj. 31 maja 2019 udział w warsztatach eksperymentalnych na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Warsztaty zorganizowano w ramach projektu „Fizyka-pasja-spoleczeństwo”. Uczniowie pracowali w grupach przy doświadczeniach: 1) Czytaj dalej Wyjazd na warsztaty eksperymentalne na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Rekrutacja do drugiego etapu projektu „Rodzina Polonijna” – „Razem dla Edukacji”

I Liceum Ogólnokształcące w ramach realizacji drugiego etapu projektu „Rodzina Polonijna” – „Razem dla Edukacji” organizuje 3-dniowy wyjazd na Litwę w dniach  10 – 12 czerwca 2019. KOSZT WYJAZDU:  110zł (transport + ubezpieczenie)/osoba W ramach projektu Czytaj dalej Rekrutacja do drugiego etapu projektu „Rodzina Polonijna” – „Razem dla Edukacji”

Z wizytą na Litwie w ramach projektu „Rodzina Polonijna” – „Razem dla Edukacji”

W dniach 16 – 19  października 2018r. w ramach projektu „Rodzina Polonijna” – „Razem dla Edukacji” (współfinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Stowarzyszenie „Współnota Polska”)  20 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego Czytaj dalej Z wizytą na Litwie w ramach projektu „Rodzina Polonijna” – „Razem dla Edukacji”