I LO ponownie Złotą Szkołą w Ogólnopolskim Rankingu miesięcznika PERSPEKTYWY!

Poraz kolejny nasze Liceum znalazło się wśród najlepszych szkół w Polsce w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2019 Miesięcznika PERSPEKTYWY. W Polsce uplasowaliśmy się na 97 miejscu, a w województwie podlaskim na Czytaj dalej I LO ponownie Złotą Szkołą w Ogólnopolskim Rankingu miesięcznika PERSPEKTYWY!

ILO ponownie Złotą Szkołą w Rankingu Tygodnika „Perspektywy”

I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki uzyskało ponownie uzyskało tytuł Złotej Szkoły w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2018, przeprowadzanym przez miesięcznik „Perspektywy”. Przy ocenie liceów pod uwagę brano trzy kryteria: sukcesy szkoły w olimpiadach (30%), wyniki matury z Czytaj dalej ILO ponownie Złotą Szkołą w Rankingu Tygodnika „Perspektywy”

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych miesięcznika PERSPEKTYWY 2016

Po raz kolejny  I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki uzyskało tytuł Złotej Szkoły w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2016, przeprowadzanym przez miesięcznik „Perspektywy”. Przy ocenie liceów pod uwagę brano trzy kryteria: sukcesy szkoły w olimpiadach Czytaj dalej Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych miesięcznika PERSPEKTYWY 2016