Liceum

Sukcesy uczniów I LO im. T. Kościuszki w Łomży w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu centralnym w roku szkolnym 2019-2020

Imię i nazwisko Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący

LXXI Olimpiada Matematyczna

Tomasz Modzelewski Finalista Joachim Jelisiejew, Piotr Łowicki

LXV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Maciej Kuliś Finalista Katarzyna Lipska
Jakub Zduńczyk Finalista Katarzyna Lipska

XLVI Olimpiada Geograficzna

Maciej Kuliś Finalista Jolanta Radgowska
Phillip Cimoch Finalista Jolanta Radgowska

XXXXIV Olimpiada Języka Angielskiego

Maciej Kuliś Finalista Ewa Grabowska

LXIII Olimpiada Astronomiczna

Maria Popławska Finalista Marek Ciecierski

XV Olimpiada Przedsiębiorczości

Hubert Wójcik Finalista Jolanta Czaplicka

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Maciej Bączyk Finalista Katarzyna Lipska
Szymon Kiełczewski Finalista Katarzyna Lipska
Kacper Łempicki Finalista Katarzyna Lipska

 

 

Sukcesy uczniów I LO im. T. Kościuszki w Łomży w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu centralnym w roku szkolnym 2018-2019

Imię i nazwisko

Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący

 LXXI Olimpiada Matematyczna

Tomasz Modzelewski Finalista Piotr Łowicki
Patryk Nikonowicz Finalista Piotr Łowicki

LXV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 

Mateusz Tyszka Laureat Katarzyna Lipska

 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Mateusz Tyszka Laureat Katarzyna Lipska

 XLV Olimpiada Geograficzna

Maciej Kuliś Finalista Jolanta Radgowska

 XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Julia Głębocka laureat Jolanta Szabuńko

 Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Julia Laskowska Finalista Katarzyna Lipska
Phillip Cimoch Finalista Katarzyna Lipska
Natalia Soczyńska Finalista Katarzyna Lipska

 XXXIV  Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Monika Lis Finalista Ewa Urbańska

 XXIX Olimpiada Teologii Katolickiej

Patrycja Małs Finalista Marzena Gosk

 V Olimpiada Wiedzy o Mediach

Mateusz Grądzki Laureat
Krzysztof Metelski Finalista


Sukcesy uczniów I LO im. T. Kościuszki w Łomży
w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu CENTRALNYM w roku szkolnym 2017-2018

Imię i nazwisko Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący

LXIX Olimpiada Matematyczna

Tomasz Modzelewski Finalista Piotr Łowicki

LXIV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Mateusz Tyszka Finalista Katarzyna Lipska

XLIV Olimpiada Geograficzna

Weronika Nieciecka  Finalista Jolanta Radgowska
Piotr Niemyjski Finalista Jolanta Radgowska
Michał Przerwa Finalista Jolanta Radgowska

XXXXII Olimpiada Języka Angielskiego

Anna Obrycka Finalista Barbara Pietruszewska

XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Julia Głębocka Finalista Jolanta Szabuńko

XXX Olimpiada Filozoficzna

Patryk Śmiarowski Finalista Jan Łukasiuk

XXXX Olimpiada Historyczna

Wiktor Walewski Finalista Katarzyna Lipska

XVI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Juliusz Rakowski Finalista Ks. Jacek Dąbrowski

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”

Jakub Zduńczyk Finalista Katarzyna Lipska

Sukcesy uczniów I LO im. T. Kościuszki w Łomży w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu CENTRALNYM w roku szkolnym 2016-2017 

Imię i nazwisko Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący

XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Khazmat Sultanov finalista Renata Ciecierska

XLIII Olimpiada Geograficzna

Michał Mieczkowski finalista Jolanta Radgowska
Weronika Nieciecka finalistka Jolanta Radgowska

XLVI Olimpiada Biologiczna

Bartosz Korzeb finalista Ewa Urbańska

LXIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Mateusz Tyszka udział Katarzyna Lipska

XI Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym

Juliusz Rakowski udział Katarzyna Lipska

XLIII Olimpiada Historyczna

Aleksander Szczepara laureat Katarzyna Lipska

XV Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Rafał Wierciszewski laureat Sylwia Dunajewska

IX Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i oręża polskiego

Eryk Mroczko Finalista Eulalia Michalska


LAUREACI i FINALIŚCI Olimpiad przedmiotowych w latach 1981 – 2015