Rok szk. 2011/2012

Osiągnięcia sportowe w Gimnazjum:

– I miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół w ramach Gimnazjady, (op. Ireneusz Dobkowski)

– V miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Gimnazjady, (op. Ireneusz Dobkowski)

– II miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Gimnazjady, (op. Ewa Januć)1

Drużyna siatkówki w składzie: Chrostowska Alicja, Kaliściak Marta, Szuba Weronika, Kluczek Angelika, Zawadzka Aleksandra, Kalinowska Joanna, Modzelewska Ewa, Piątek Joanna, Marczyk Julia.

– XX miejsce w Gimnazjadzie Grupy Zachodniej Lidze Lekkoatletycznej, Łomża 28.09.2011r (drużyna dziewcząt):

– I miejsce w biegu na 300m, – Marta Kaliściak

– I miejsce w biegu na 100 m, – Szuba Weronika

– VII miejsce w biegu na 100 m, – Kluczek Angelika – XXXV miejsce w biegu na 100 m, – Marczyk Julia – I miejsce sztafeta 4×100 m, Kaliściak, Szuba, Kluczek, Marczyk – XII miejsce w pchnięciu kulą, – Zawadzka Aleksandra – XIX miejsce w pchnięciu kulą, – Modzelewska Ewa (op. Ewa Januć)

– I miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w szachach, drużyna chłopców,  (op. Michał Bielicki)

– I miejsce w Półfinale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Szachach, drużyna chłopców,  Grajewo, 06.11.2011(op. Michał Bielicki)

– IV miejsce w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Szachach, drużyna chłopców, (op. Michał Bielicki),

XII Podlaska Gimnazjada w lekkiej atletyce im. Stanisława Baszenia,    Grupa Zachodnia, Białystok 16.05.2011, (Półfinał wojewódzki)

Drużynowo dziewczęta zajęły IX miejsce  (na 35 startujących zespołów)

Wyniki indywidualne.

– II miejsce w biegu na 100m, V miejsce w biegu na 100 m p.pł. – Weronika Szuba,

– XXVI miejsce w biegu na 100 m – Angelika Kluczek,

– XIX miejsce w biegu na 100 m Marczyk Julia,

– I miejsce w biegu na 300 m – Marta Kaliściak,

– XIX miejsce w biegu na 300 m – Natalia Zmitrowicz,

– XVI miejsce w biegu na 600 m – Julia Dudkiewicz,

– XIV miejsce w skoku w dal – Aleksandra Stalewska,

– XX miejsce w skoku w dal – Joanna Kalinowska,

– XVII miejsce w pchnięciu kula – Aleksandra Zawadzka, – XXI miejsce w pchnięciu kulą Patrycja Kwiatkowska, – I miejsce w sztafecie 4 x 100 m w składzie:

– Kaliściak Marta, Kluczek Angelika, Szuba Weronika, Marczyk Julia.

Opiekun: Ewa Januć

2

 

XII Podlaska Gimnazjada w lekkiej atletyce im. Stanisława Baszenia,    Białystok 28.05.2011.( Finał wojewódzki).

Punktacja drużynowa dziewcząt – XIII miejsce (na 60 startujących drużyn)

Wyniki indywidualne:

– VII miejsce w biegu na 100 m – Weronika Szuba, – II miejsce (srebrny medal) w biegu na 300 m – Marta Kaliściak, – III miejsce (brązowy medal) sztafeta 4×100 m w składzie:

– Julia Marczyk, Szuba Weronika, Angelika Kluczek, Marta Kaliściak

Opiekun: Ewa Januć

Zawody Lekkoatletyczne Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Łomży organizowane przez TKKF w Łomży

Etap I – 10.05.2011

Konkurencja rocznik Miejsce. Dziewczęta
100m 1997 11. Zambrzycka Klaudia
1996 1.Szuba Weronika
7. Marczyk Julia
1995 6. Wieczorek Agnieszka
8. Stalewska Aleksandra
300 m 1996 1. Kaliściak Marta
600m 1995 4. DudkiewiczJulia
Skok w dal 1995 1. Stalewska Aleksandra
p.palantowa 1997 6. Zambrzycka Klaudia
1996 5.Kaliściak Marta
12. Szuba Weronika
1995 1.Wieczorek Agnieszka
9. Dudkiewicz Julia

Opiekun:Ewa Januć

Etap II: 17.05.2011

Konkurencja rocznik Miejsce. Dziewczęta Miejsce. Chłopcy
100m 1997 11. Kalinowska Joanna 1. Długozima Arek
12. Zambrzycka Klaudia
1996 1.Szuba Weronika
9. Marczyk Julia
10.Zawadzka Aleksandra
11. Modzelewska Ewa
1995 6. Kwiatkowska Patrycja 3. Domitrz  Łukasz
7. Dudkiewicz Julia
8. Wieczorek Agnieszka
9. Stalewska Aleksandra
300 m 1995 2. Zacharzewski Karol
5. Nowiński Adrian
600m/1000m 1997 6. Brzóska Monika
1996 1.Kluczek Angelika 2. Rogiński Kamil
Skok w dal 1997 6. Kalinowska Joanna 2. Długozima Arek
1995 2. Stalewska Aleksandra 5. Zacharzewski Karol
p.palantowa 1997 8. Zambrzycka Klaudia
13. Góralczyk Natalia
14. Prostek Magda
17. Brzózka Monika
19. Aleksiewicz Joanna
1996 4. Zawadzka Aleksandra 7. Rogiński Kamil
12. Modzelewska Ewa
13. Marczyk Julia
14. Szuba Weronika
1995 3.Wieczorek Agnieszka 4. Nowiński Adrian
4. Żuk Joanna 8. Domitrz Łukasz
6. Kwiatkowska Patrycja
11. Karwowska Izabela
12. Dudkiewicz Julia

Opiekun: Ewa Januć, Michał Bielicki,

Etap III: 24.05.2011

Konkurencja rocznik Miejsce. Dziewczęta Miejsce. Chłopcy
100 m 1996 1.Szuba Weronika
1995 8. Wieczorek Agnieszka 2. Domitrz  Łukasz
9. Dudkiewicz Julia
10. Stalewska Aleksandra
300 m 1995 1. Zacharzewski Karol
Skok w dal 1995 4. Stalewska Aleksandra 3. Domitrz Łukasz
5. Zacharzewski Karol
p.palantowa 1996 15. Szuba Weronika
1995 1.Wieczorek Agnieszka 2. Nowiński Adrian
14. Dudkiewicz Julia

Opiekun: Ewa Januć, Michał Bielicki,

Pumktacja  Grand Prix  (Punktacja ogólna z trzech etapów)

Konkurencja rocznik Miejsce. Dziewczęta Miejsce. Chłopcy
100m 1997 9. Zambrzycka Klaudia 6. Długozima Arek
15. Kalinowska Joanna
17. Prostek Magda
18. Aleksiewicz Joanna
1996 1.Szuba Weronika
7. Marczyk Julia
11.Zawadzka Aleksandra
12. Modzelewska Ewa
1995 5. Wieczorek Agnieszka 6. Domitrz  Łukasz
6. Stalewska Aleksandra
10. Kwiatkowska Patrycja
11. Dudkiewicz Julia
14. Karwowska Izabela
16. Żuk Joanna
300 m 1996 5. Kaliściak Marta
1995 4. Zacharzewski Karol
7. Nowiński Adrian
600m/1000m 1997 8. Brzóska Monika
1996 3.Kluczek Angelika 3. Rogiński Kamil
1995 5. Dudkiewicz Julia
Skok w dal 1997 9. Kalinowska Joanna 11. Długozima Arek
1995 2. Stalewska Aleksandra 6. Zacharzewski Karol
p.palantowa 1997 6. Zambrzycka Klaudia
16. Góralczyk Natalia
18. Prostek Magda
20. Brzózka Monika
22. Aleksiewicz Joanna
1996 9. Szuba Weronika 11. Rogiński Kamil
10. Zawadzka Aleksandra
11. Kaliściak Marta
16. Modzelewska Ewa
17. Marczyk Julia
1995 2.Wieczorek Agnieszka 6. Nowiński Adrian
10. Żuk Joanna 11. Domitrz Łukasz
11. Kwiatkowska Patrycja
12. Dudkiewicz Julia
14. Karwowska Izabela

Opiekun: Ewa Januć, Michał Bielicki,

Etap IV Grand Prix 01.06.2011 Finał

Konkurencja rocznik Miejsce. Dziewczęta Miejsce. Chłopcy
100m 1997 11. Zambrzycka Klaudia 1. Długozima Arek
1996 1.Szuba Weronika
1995 6. Wieczorek Agnieszka 2. Domitrz  Łukasz
8. Stalewska Aleksandra
300 m 1996 1. Kaliściak Marta
1995 1. Zacharzewski Karol
600m/1000m 1996 1.Kluczek Angelika 2. Rogiński Kamil
Skok w dal 1995 4. Stalewska Aleksandra 6. Zacharzewski Karol
6. Domitrz Łukasz
p.palantowa 1997 7. Zambrzycka Klaudia
1995 1.Wieczorek Agnieszka 2. Nowiński Adrian
12. Dudkiewicz Julia

Opiekun: Ewa Januć, Michał Bielicki,

– Punktacja drużynowa (dziewczęta + chłopcy) od 10.05.2011 do 01.06.2011 Miejsce IV (na 11 drużyn)

– Punktacja drużynowa (dziewczęta + chłopcy) z Grand Prix  01.06.2011 Miejsce IV (na 10 drużyn)

– Punktacja nauczycieli

Ewa Januć – IV miejsce, Michał Bielicki – IV miejsce

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Szachach, Białystok 05.12.2010 (finał wojewódzki)

VI miejsce Drużynowo Wyniki indywidualne:

XIII miejsce Dziekoński Bartosz

XVII miejsce Salamoński Paweł

XVIII miejsce Niedbała Piotr

XXVI miejsce Chojnowski Sebastian

Opiekun: Michał Bielicki

 

Osiągnięcia sportowe Liceum:

Liga szkolna:

– Piłka siatkowa dziewcząt – II liga

– Piłka siatkowa chłopców – III liga

– Koszykówka dziewcząt – I liga

– Koszykówka chłopców – I liga

– Futsal chłopców – IV liga

Mistrzostwa Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach:

Dziewczęta –  III miejsce, Chłopcy – I miejsce

(op. Halina Kalinko),

Drużynowe Mistrzostwa Grupy Zachodniej Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach, Łomża 19.11.2011

Dziewczęta VI miejsce w składzie: Malwina Tyl, Emilia Żubrowska, Lidia Tarczewska.

Chłopcy I miejsce w składzie: Andrzej Dackiewicz, Miłosz Tyl, Paweł Salamoński.

(op. Halina Kalinko),

– II miejsce w Finale Licealiady Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach, Białystok 10.12.2011. (op. Halina Kalinko)

 

Sekcje sportowe uczestniczyły w turniejach towarzyskich:

  1. Turniej Siatkówki Dziewcząt o „Puchar Dyrektora ZSE i O w Łomży” –

III miejsce drużyna I LO, (op. Ewa Januć)

  1. Turniej  Siatkówki Chłopców o „Puchar Dyrektora ZSE i O w Łomży” –

III miejsce drużyna I LO. (op. Ireneusz Dobkowski)

  1. „Puchar Zimy 2011” Turniej Gimnazjalny organizowany przez TKKF w Łomży – Drużyna PG 6 zajęła III miejsc. (op. Ewa Januć, Michał Bielicki)

 

XII Edycja  Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach o Puchar Prezydenta Miasta Łomży

–  I miejsce Drużynowo w składzie:

Andrzej Dackiewicz, Miłosz Tyl, Marcin Włodkowski, Malwina Tyl.

Wyniki indywidualne:

–  I miejsce Andrzej Dackiewicz

–  II miejsce Miłosz Tyl    

Opiekun: Halina Kalinko

Powiatowe Zawody Drużynowe o „Złotą Wieżę” Organizowane przez LSZ –

–  I miejsce

Opiekun: Halina Kalinko

Mistrzostwa Miasta Łomży w zespołowych grach sportowych

Piłka siatkowa dziewcząt – IV miejsce (op. Ewa Januć)

Piłka siatkowa chłopców – I miejsce (op. Ireneusz Dobkowski)

Koszykówka chłopców – IV miejsce ( op. Michał Bielicki)

Koszykówka dziewcząt – III   miejsce ( op. Narewski Jacek)

3

 

Fot. Gdzieś w Polsce…  Drużyna siatkówki w składzie: Stalewska Ola, Ołdakowska Ania, Strumiłowska Madzia, Kwiatkowska Patrycja, Wieczorek Aga, Dobrzyńska Martyna, Zenczewska Aga, Wysocka Natalia, Konopka Paulina, Szmitko Wiktoria.

 Opracowała Ewa Januć