Rok szk. 2015/2016

Osiągnięcia Sportowe Gimnazjum

We współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2015/2016 w kategorii chłopców zdobyliśmy III miejsce, a w kategorii dziewcząt IV miejsce.

Na nasz wynik złożyły się następujące osiągnięcia:

Gry zespołowe

I miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Piłce Siatkowej Chłopców, op.Ireneusz Dobkowski

VII miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Piłce Siatkowej Chłopców 02.12.2015 r Wysokie Mazowieckie, op. Ireneusz Dobkowski

Drużyna w składzie: Dobkowski Norbert, Banach Maciej, Bejenka Bartosz, Dardziński Adrian, Gac Piotr, Korwek Michał, Szymański Łukasz, Konopko Jakub, Perkowski Jędrzej, Taudul Mikołaj, Salomoński Piotr, Filipkowski Dawid

II miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Piłce Siatkowej Dziewcząt, op. Aleksandra Chodorowska

VII miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt, op. Aleksandra Chodorowska

II miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w koszykówce dziewcząt, op. Jacek Narewski

Drużyna w składzie: Weronika Grzymała, Monika Lis, Patrycja Modzelewska, Aleksandra Równa, Julia Lemańska.

II miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Koszykówce Chłopców, op. Michał Bielicki

Drużyna w składzie: Daniel Łaski, Jan Szablanowski, Łukasz Gronostajski, Michał Szczupak, Kamil Duda, Patryk Nikonowicz, Iwo Prusiński, Michał Błażejczyk.

II miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Badmintonie Chłopców, op. Jacek Narewski

Skład zespołu: Szymon Żelazny, Jakub Kozikowski, Piotr Niemyjski, Andrzej Konopka

II miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie Stołowym

IV miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Futsalu; op.Jacek  Narewski

Szachy

I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta Łomży w Szachach opiekun Michał Bielicki

I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Szachach

Drużyna chłopców: Szymon Sienkiewicz,  Michał Korwek, Mateusz Skrodzki, Jakub Kozikowski

Drużyna dziewcząt: Magdalena Łukaszewska,  Nadia Podstolska, Patrycja Modzelewska,  Ewa Święcicka

VI miejsce chłopców i VII miejsce dziewcząt w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w Szachach, opiekun Michał Bielicki

Biegi Przełajowe

IV miejsce chłopców i IV miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta Łomży w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych, op. M. Mroczkowski, B. Dąbrowska.

Najlepsze wyniki uzyskały: Aleksandra Czerwińska, Aleksandra Równa, Julia Grodzka, Kamila Szabłowska

Liga Lekkoatletyczna

I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej

II miejsce w sztafecie 4x100m

III miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta w Lidze Lekkoatletycznej

VII miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej

Najlepsze wyniki uzyskały:

Kamila Szabłowska II miejsce-300m

Paulina Piorunek, Karolina Osińska, Kamila Szabłowska, Julia Grodzka

Pływanie

II miejsce w Mistrzostwach Miasta  Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu

Najlepsze wyniki osiągnęły: Marta Janczewska, Aleksandra Czerwińska, Aleksandra Klemczak, Wiktoria Mamczyc, Anna Modzelewska, Marta Obiedzińska, Zuzanna Zych, Michał Grabowski,

W Finale Wojewódzkim:

Marta Janczewska VIII miejsce (klasyczny)

Anna Modzelewska VIII miejsce (dowolny)

Aleksandra Klenczak XI miejsce (grzbiet)

Sztafeta 4 x 50m V miejsce

Tenis stołowy

II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym Dziewcząt

IV miejsce w Mistrzostwach Miasta w tenisie stołowym chłopców

Osiągnięcia Sportowe Liceum

W miejskim współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2015/2016 w kategorii dziewcząt zdobyliśmy III miejsce, a w kategorii chłopców V miejsce.

Gry zespołowe

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku:

– Piłka siatkowa dziewcząt – III liga  – 4 miejsce, op.  A. Chodorowska

– Piłka siatkowa chłopców – III liga – 4 miejsce, op.  I. Dobkowski

– Futsal chłopców – III liga –3 miejsce, op. M. Mroczkowski

II miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt, op. J. Narewski

Drużyna w składzie:  Piwowarska Gabrysia, Ptak Oliwia, Szurna Katarzyna, Duchnowska Ewelina, Żarnoch Edyta, Chojnowska Anna, Głębocka Magda, Chełstowska Julia, Koszykowska Kamila, Wyszyńska Magda, Gosiewska Natalia.

– V miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców, op. M. Bielicki

Drużyna w składzie:, Hołownia Mariusz, Artur Wądołowski, Dziekoński Michał, Dmochowski Adam , Wiśniewski Gerard, Pisański Patryk, Stefaniak Jan, Paczoszka Tomasz

Biegi przełajowe

 – V miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, Najlepsze wyniki uzyskały: Aleksandra Matejkowska, Oliwia Tadko, Małgorzata Buczkowska

Zawody lekkoatletyczne

VI miejsce dziewcząt i VI miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej

Najlepsze wyniki uzyskały: Agata Kruszewska IV miejsce w rzucie oszczepem, Natalia Deptuła IV miejsce w skoku wzwyż, Paulina Brzostowska III miejsce w biegu na100m,  Magdalena Przestrzelska V miejsce w skoku wzwyż, Aleksandra Matejkowska I miejsce w biegu na 400m,  Julia Stanisławska, Joanna Elster, Magdalena Górska, Weronika Nieciecka III miejsce w sztafecie 4x100m

III miejsce chłopców i IV miejsce dziewcząt w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce, Łomża. op. J,Narewski, M. Bielicki

Rozgrywki  o Mistrzostwo Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Grach Zespołowych:

– piłka siatkowa chłopców – I miejsce – op. Ireneusz  Dobkowski

– piłka siatkowa dziewcząt – III miejsce – op. Aleksandra Chodorowska

– koszykówka dziewcząt – II miejsce – op. Jacek Narewski

Drużyna siatkówki: Dziekoński Michał, Załuska Tomasz, Kukowski Jakub, Aspras Rafał, Niedbała Piotr, Plona Patryk, Blacha Mateusz, Chrzanowski Karol, Łęgowski Bartosz, Rakowski Błażej, Matyjaszczyk Szymon, Mieczkowski Michał, Zalewski Jakub, Mariak Patryk

VI miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Województwa w zawodach „Sprawni jak żołnierze”

Drużyna dziewcząt w składzie: Joanna Piątek, Oliwia Tadko, Aleksandra Lemańska, op. Robert Banach

III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Grupy Zachodniej  „O Srebrne Muszkiety”

Drużyna w składzie: Ola Kuligowska, Magdalena Ruszczyk, Martyna Surawska, op. Robert Banach

 Szachy

I miejsce dziewcząt i I miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta Łomży Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach, Łomża 2015, op. B. Dąbrowska.

I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Szachach Drużynowych, Łomża 15.11.2015, op. B. Dąbrowska

Skład drużyny chłopców: Bartosz Bałazy, Piotr Niedbała, Marcin Łukaszewski, Adrian Bałazy

Skład drużyny dziewcząt: Sylwia Mroczkowska, Joanna Dębek, Anna Pieńkos, Agata Błaszkiewicz

V miejsce chłopców i VI miejsce dziewcząt w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Szachach, Białystok, 28.11.2015, op. Beata Dąbrowska